Kapıda ödeme seçeneği var mıdır?

Evet, 40TL ve üzeri siparişlerinizi kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Kargo firması kapıda ödemelerde 5TL ek ücret uygulamaktadır.

Nasıl taksit ile satın alabilirim?

Son ödeme sayfasında çıkan kredi kartı ile öde butonunu tıklayınız. Kart numaranızı girmeye başladıktan sonra taksit seçenekleri otomatik olarak ekrana gelecektir.

Hangi kredi kartları geçerlidir?

Tüm kredi kartları geçerlidir. Bonus, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess, AsyaCard ve World kartlarına taksit ile satın alabilirsiniz.

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız.

Gönderici olarak siteniz ve aldığım içerik belli olur mu?

Hayır, gönderici olarak isim gözükmektedir. Fatura giyim olarak kesilir ve ekstrenizde ödemeniz iyzico olarak gözükmektedir. Sitemiz ve aldığınız ürün hiçbir yerde geçmez. Daha fazla bilgi için gizlilik sayfamızı okuyabilirsiniz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz iki üç iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Teslim süresi kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü arasında değişmekte olup İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Antalya gibi şehirlere teslimat genellikle (kargoya verildikten sonra) 1 iş günüdür.

Siparişimin durumu nedir, nasıl takip edebilirim?

Üye olup sipariş verdiyseniz, üye girişi => sipariş geçmişi kısmından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan sipariş verdim, sipariş durumunu nasıl öğrenebilirim?

Sipariş vedikten sonra mail adresinize "sipariş referans numarası" ile beraber "siparişiniz başarılı" emaili gönderilmektedir. Bu sipariş numarası ve email adresinizle "misafir takibi sayfamız"dan" sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz: https://atesligiyim.com/guest-tracking

Size nasıl ulaşabilirim?

Sitemizde yer alan iletişim sayfasından ya da 0 850 223 27 97 telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.