İade Şartları

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

Ürün satıştakinden bambaşka geldi ise iade edebilmeniz mümkündür. Bu sebeple teslim alırken lütfen kontrol ediniz. Keyfi iadeler kabul edilmemektedir. İade işleminde ürünü geri Yurtiçi Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

İade edeceğiniz ürünle ilgili bilgileri iletişim kısmımıza yazarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan bilgileri müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

İadeniz kabul edildikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza ya da hesap numaranıza "ürün bedeli" yansıyacaktır.

İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Sitemizden satın aldığınız ürünün farklı gelmesi durumunda iade etmeniz mümkündür. Bunun dışında beden sorunu gibi durumlarda hijyen nedeniyle iade kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir. 

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

Sitemizdeki sözleşmelerden doğabilecek her tülü uyuşmazlıkların çözümünde Bursa Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.