2012 yılında internet dünyasına açılmış olan AtesliGiyim.com, seksi ve fantezi iç giyim satışında iyi fiyatlarıyla ve getirdiği yeniliklerle öncü firmalardan biri haline gelmiştir. 700'den fazla çeşit ve binlerce ürünü stokta bulundurması ile rakiplerinden ayrılan Ateşli Giyim; bugün sektörde neredeyse standart haline gelen aynı gün kargo, canlı destek ve telefonla sipariş gibi yenilikleri sektöründe ilk uygulayan şirkettir. 

Misyonumuz

AtesliGiyim.com'un hedefi ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Amacımız; yüksek kaliteli ürünlerimizi %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak sizlere sunmaktır. Bu doğrultuda sizlerin fikirleri bizler için çok önemlidir. Ürünlerimizin tamamı yurt dışından ithal edilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin isteklerinize göre sürekli revize edilmekte olup siparişlerin tamamı faturalı gönderilmektedir.

Müşteri Hassasiyeti

AtesliGiyim müşteri hassasiyetlerine büyük önem vermekte olup, tüm gönderilerini kapalı bir şekilde yapmaktadır. Siparişler dışarıdan içeriği belli olmayacak şekilde gönderilir. Gizliliği sağlamak adına fatura "giyim" olarak kesilir ve kredi kartı ekstrenizde ödeme iyzico olarak gözükür. Sitemizin adı kargo paketinde ya da faturada geçmez. Daha fazla bilgi için gizlilik sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme

Sitemiz kredi kartı ile ödeme sayfası 128it SSL ile şifrelenmiş olup, ödeme sayfasında internet adresimiz https:// olarak geçer ve yeşil renktedir. Daha fazla bilgi için sıkça sorulan sorular sayfamızı okuyabilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme

Kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen müşterilerimiz 4TL fark ücreti ödeyerek kapıda ödeme ile teslimatı seçebilirler.